Akcje pracownicze – to potencjalny problem.

Polecamy naszym członkom artykuł w dzisiejszej Rzeczpospolitej – środa 4 maja 2016 r. – strona C8 ” Analizy i opinie „, autorstwa Przemysława Mazura, dotyczący sytuacji pracowników spółek skarbu państwa w przypadku transformacji takich spółek – do których akcji i w jakich przypadkach pracownicy zachowują prawo / uprawnienie do nieodpłatnego nabycia akcji gwarantowane w Statucie KHW S.A. . Artykuł bardzo istotny z punktu widzenia pracowników w odniesieniu do szykowanych zmian kapitałowych w KHW S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
28 sierpnia 2018 12:08

Widzę, że wielu czytelników jest rozczarowana. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że polegam na Polskim HR i tam nie ma takich sytuacji, polecam każdemu

Górnik
Górnik
1 czerwca 2017 13:13

Ci z nas z niższym stażem pracy mogą nie otrzymać tych akcji, ale na pewno będą je mieli ci którzy przepracowali w spółce powyżej 10 lat – takie jest prawo.

Gościu
Gościu
9 maja 2016 19:06

Temat bardzo ważny dla wszystkich pracowników byłych i obecnych bo jak nikt nas nie obroni to z darmowych akcji khw będzie figa z makiem i obejdziemy się tylko smakiem. Walczyć koledzy jak lwy bo to wasza postawa może nas zabezpieczyć przed wydutkaniem.