BARBÓRKA 2015

Szanowne Koleżanki i Koledzy Z okazji przypadającego jutro święta braci górniczej, Zarząd MOZ ZZPP KHW S.A. składa Wam i Waszym bliskim życzenia, wytrwałości w tych trudnych dla górnictwa czasach, pogody ducha, radości oraz wiary że to co najlepsze i dobre jeszcze przed Wami. Udanej zabawy i ciekawych imprez Barbórkowych. Zarząd MOZ ZZPP KHW S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Bożeńka
Bożeńka
11 grudnia 2015 07:01

Szanowna/y jhdwg imprezy jeszcze nie było i chyba wszyscy czekają na organizatora. Ale Jadzia myśli teraz o świętach i o Śląskim Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. a nie o imprezie barbórkowej.
My jesteśmy za i czekamy na Jadzię.
Pozdrowieńka z telewizyjnego okieńka przesyłą Bożeńka.

jhdwg
jhdwg
9 grudnia 2015 21:58

Szanowni Koleżanki i Koledzy. Czy organizujecie obiecaną imprezę barbórkową, czy się już odbyła tylko dla wybrańców?

bolo
bolo
5 grudnia 2015 13:37

Masz rację bo to nie była żadna restrukturyzacja a jak ktoś dał się nabrać na to co zrobiono w khw to można mu tylko współczuć. Przerzucono koszty likwidacji mysłowic i bożych dar na barki społeczeństwa teraz jeszcze chcą dołożyć poniatowski i ogłoszą wielki sukces. Sprzedali to co jeszcze było rentowne, zwolnili ludzi, zlikwidowali cuw to ich cały sukces. Teraz zostało do spłacenia 3,5 mld i nic co można spieniężyć bo wszystko mają banki. Pytam jak to możliwe aby tak wysoko opłacana kadra mogła doprowadzić górnictwo do takiej ruiny.

gosc
gosc
3 grudnia 2015 22:29

czyli z tego artykulu wynika, że sam Holding ma 3,5 mld długu ? To w końcu zadna restrukturyzacja nie pomoze i sprzedaż ZEC ?

http://gornictwo.wnp.pl/tchorzewski-zobowiazania-spolek-weglowych-wynosza-15-mld-zl,262626_1_0_0.html