C.d. tematu z czerwca 2015 r. – zwolnienie pracownika Działu NCI – CUW.

Zarząd MOZ ZZPP KHW S.A. otrzymał informację, że zwolniony w lipcu 2015 r. nasz kolega Działu NCI – CUW wygrał ( 1 -szy etap ) procesu o przywrócenie do pracy i wypłatę odszkodowania. Przypominamy, że mimo protestów nie tylko naszej organizacji ale także innych Związków Zawodowych KHW S.A. oraz interwencji w Zarządzie spółki, podtrzymano decyzję o rozwiązaniu z nim umowy o pracę – wskazując jako argument podstawowy realizację programu naprawczego.

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Roman WaniekadmininformatykAgaHajer Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Aga
Gość
Aga

Grześ my rodacy jesteśmy z Tobą i jak trzeba wal jak w dym, pomożemy w potrzebie a dokumenty też posiadamy więc możemy przekazać. Trzymamy kciuki i wierzymy że wygrasz.

informatyk
Gość
informatyk

Aga, a za kogo ty trzymasz kciuki, za tego nieroba? Kup mu hamak……

Roman Waniek
Gość
Roman Waniek

Informatyk – bardzo Cię proszę abyś wstrzymywał się z takimi komentarzami. Raz , że są one nie na miejscu ( Ciebie ktoś może też tak oceniać ) a drugie prosiliśmy o nie zamieszczanie na naszej stronie związkowej, tekstów / odpowiedzi mogących obrażać osoby lub instytucje. Dopuszczamy krytykę ale nie wyzwiska.
To nie to forum i nie ta strona.
Ocena Agi odnosi się w moim mniemaniu do przedmiotu sprawy a nie do osoby Grzegorza . Istotna była i jest podstawa zwolnienia naszego kolegi a nie ocena jego pracy. Widać Ty znasz go z innej strony ale to nie ma znaczenia w tej konkretnej sprawie – został niesłusznie zwolniony i to jest istotą problemu i o to tu chodzi.

Hajer
Gość
Hajer

Warto zapytać kto podejmował decyzję o jego zwolnieniu i kto za to zapłaci. Należy się tylko cieszyć że jest jeszcze sprawiedliwość w tym kraju i to jest cenne. Proponuję aby w przypadku przegranego procesu koszty pokryli decydenci nie znów my, bo łopata górnika już tego nie dźwignie. Dość szastania nie swoją kasą.