DZIEŃ KOBIET

SZANOWNE KOLEŻANKI Męska cześć Zarządu MOZ ZZPP KHW S.A. z okazji tak pięknego jutrzejszego Święta, życzy Wam, kobiety nasze kochane, bardzo udanego dnia, uśmiechu na ślicznych buźkach, dużo sympatycznych wyrazów miłości, zachwytu, czułości – nie tylko od święta. Tą drogą ( choć z żalem ) przesyłamy Wam gorące całusy.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Była pracownica
Była pracownica
9 marca 2016 19:25

A JA BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ I ŻYCZENIA. KAŻDA OKAZJA DO CZYNIENIA MIŁYCH GESTÓW JEST DOBRA. I NIE DORABIAJMY IDEOLOGII TAM GDZIE JEJ NIE MA. JEŚLI MOŻEMY ŚWIĘTOWAĆ OBCE WALENTYNKI TO CO DOPIERO SWOJSKI DZIEŃ KOBIET.

Janek
Janek
8 marca 2016 18:20

Dla wszyskich tych kobiet tak niezadowolonych z życzeń – więcej luzu nawet jak Wam to przypomina prl. Ktoś Was chciał choć tak docenić. Aniu daj na luz cieszymy się że masz takie szczęście i mężczyzn którzy Cię kochają i całują. Nigdy nie całuj się w biurze bo co powiedzą na to Twoi mężczyźni jak się dowiedzą. Przyjmijmy że życzenia były kierowane do wszystkich Tych Kobiet których one nie obraziły lub dotknęły.

Ania
Ania
7 marca 2016 22:15

Trąci wielką mychą a nie tylko myszką. Coś chyba leciwi jesteście Panowie, nie wyglądacie tym tekstem na chopaków. A od kochania mamy mężów i własnych mężczyzn z całusami. Biuro to nie miejsce na całusy, choć miło ze o nas pamiętacie.

kobieta
kobieta
7 marca 2016 21:53

A czy wiecie Panowie , że to święto zostało oficjalnie w Polsce zniesione w 1993 roku ? Oczywiście życzenia są zawsze miłe nie tylko z tej okazji, ale mi osobiście nie za dobrze się kojarzy z PRL-em 🙂 i trąci przysłowiową „myszką”.

Tolek
Tolek
7 marca 2016 20:42

My byłe chopaki z cuw kochamy Was wszystkie nasze kobietki. No lekka poprawa lizusów nie kochamy i im życzeń nie składamy.