Kolejne rozmowy w sprawie KHW S.A.

Wczoraj odbyło się spotkanie sygnatariuszy HUZ z Zarządem KHW S.A. i ministrami K. Tchórzowskim oraz G. Tobiszowskim w kwestii dalszego funkcjonowania Spółki. Przedstawiony przez Zarząd model – kopalni zespolonej będzie podstawą dalszych działań i taki wariant będzie zaprezentowany bankom. Sentencją rozmów jest to że docelowo KHW S.A. będzie miał 2 kopalnie, które mają być przekazane do nowego podmiotu PHW . Ważne informacje na stronie portalu nettg.pl – link: http://www.nettg.pl/news/138599/gornictwo-nie-wystarczy-dokapitalizowanie-khw-potrzebne-inne-dzialania

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Radek
Radek
25 października 2016 21:57

wystarczy uruchomić SRK i PDO i ludzie sami odejdą, tylko dlaczego tak z tym zwlekają przecież pieniądze na to są z unii……..

Tola
Tola
25 października 2016 18:53

Wszystko fajnie ale po wypowiedziach ministrów to model jest znany : 2 kopalnie do nowego podmiotu ( phw lub śląski holding węglowy), wujek muzeum szkolenia kadr, katowicki węgiel potencjalny gigant sprzedawca, spółka mieszkaniowa gigant rynku nieruchomość, a co z ścuw i 260 pracownikami, Śląsk i wieczorek do SRK.
Brakuje wariantu jak zmniejszyć zatrudnienie i nie wysłać ludzi na bruk bo z wypowiedzi ministrów zatrudnienie powinno wynosić około 8000.