Koniec audytu w KHW S.A.

Jak podaje portal górniczy nettg.pl audyt w KHW S.A.został zakończony a jego wyniki przekazano ministrowi energii. Opinia publiczna powinna poznać wnioski z przeprowadzonego audytu w przyszłym tygodniu. W chwili obecnej jedną z rekomendacji jest łączenie kopalń i tworzenie kopalń zespolonych.

Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
13 maja 2016 07:30

Kłamiesz jak z nut Hajerek , powiedziano że 223 osoby w biurze zarządu to trochę za dużo jak na 4 kopalnie. Ja uważam, że za dużo jest o co najmniej 200 gigantów.

Hajer
Hajer
13 maja 2016 05:01

Pan senator Piecha stwierdził że 266 gigantów na damrota i na 4 kopalnie to lekka przesada, więc logistykę i inwentaryzację przenoszą do ścuw a za miesiąc ich włączą do ścuw. Ale jazda tak fajie dawno już nie było. Mamy tylko nadzieję że do ścuw idzie też pomysłodawca prywatyzacji cuw ze swiom zespołem bo to zawsze 2 diamenty więcej a i koleżanka Enja się ucieszy. W grupie raźniej.

Tadek
Tadek
9 maja 2016 04:52

Alicja masz rację ale na nettg.pl podali informację że spotkanie ministra z zespołem audytorów i zarządem odbyło się w khw w piątek, więc informacja ukazała się w sobotę w prasie a dziś pozna ją załoga bo przecież trzeba ją przygotować do nowego programu naprawczego.

alicja
alicja
8 maja 2016 21:13

no to chyba nie od dziennikarzy powinni się pracownicy dowiadywać o wynikach audytu !

Tadek
Tadek
8 maja 2016 20:46

Gornik – takie streszczenie jest w dzienniku zachodnim z soboty już na 1-szej stronie. Tyle wiemy na dziś.