Możliwa fuzja węglowej spółki z KHW S.A.

Jak stwierdził wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski, ” ….* możliwe jest wprowadzenie do KHW S.A. – który miałby działać pod marką Polski Holding Węglowy, inwestorów, którzy oprócz zaangażowania kapitałowego mogliby wnieść do nowego podmiotu inne swoje aktywa. Jeśli mowa o ENEII, to mam tu na myśli kopalnię Bogdanka należącą do poznańskiego koncernu…” * Cały tekst w Rzeczpospolitej, wydanie czwartkowe, strona B15 : Ekonomia & Rynek – Rynki &notowania.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
gornik
gornik
25 marca 2016 21:51

Czy można prosić o jakieś konkrety dotyczące audytu w KHW:
– skład osobowy zespołu audytowego, jakie dzialy sa audytowane, kiedy sie skończy i kiedy wyniki zostaną podane , miel się tak samo zakończyć w połowie marca z tego co pisali- czy ZZ wiedzą cokolwiek ?

Ted
Ted
Reply to  gornik
28 marca 2016 07:02

Niestety nie znamy wyników audytu w naszej spółce można przypuszczać że są podobne do tych z kompani. Wiemy że w audycie uczestniczyli także nasi pracownicy i byli pracownicy.

arek
arek
Reply to  Ted
28 marca 2016 21:52

Czy to znaczy , że to jakaś tajemnica ?! To prosze sie dowiedziec kiedy zostanie podany do publicznej wiadomosci , chyba jako zz macie takie prawo, a KHW ma obowiazek poinformować pracowników o wynikach audytu. tak samo powinien być podany skład osobowy zespołu audytującego. Czy pracownicy muszą zawsze dowiadywaać sie tego co jest istotne z plotek i pokątnie na zasadzie jedna „baba” drugiej „babie” (nie obrażając Pań), po co ta gazeta holdingowa , o samych pierdołach piszą ?

Zbych
Zbych
Reply to  arek
29 marca 2016 08:43

Wyniki audytu są tajne bo komisja audytująca jest też tajna.
W nasze firmie już teraz wszystko jest tajne i będzie tajne aż do momentu gdy powstanie nowa spółka Polski Holding Węglowy.

Dzidek
Dzidek
25 marca 2016 13:59