Nieszczęść ciąg dalszy.

Mamy w ostatnim czasie wyjątkowe predyspozycje do negatywnych ocen naszej spółki . Dzisiejszy kolejny artykuł w Gazecie Wyborczej – 1-sza strona, dodatek Katowice – budzi bardzo mieszane uczucia. Komentarz jest zbyteczny.

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyś
Zbyś
18 marca 2016 03:47

Wygrałem i ja i Tolek Banan tak miało być. Jednak ludzie wiedzą co robią i nasza załoga się nie myli. Gratulacje dla zwycięzcy ale teraz liderze czas ważnych decyzji przed tobą czekamy na realizację obietnic. Licznik będzie startował od czerwca więc szlifuj formę.

Dzidek
Dzidek
Reply to  Zbyś
18 marca 2016 08:10

Hm nie wiem o czym Ty gadasz i jakim zwycięzcy, bo ja się dowiaduję o II turze: http://www.khw.pl/aktualnosci/aktualnosci2/II-tura-wyborow-30-marca/idn:798.html

Zbyś
Zbyś
Reply to  Zbyś
18 marca 2016 09:01

Dziadku drogi Dziadku lider może być tylko jeden – zwycięży Tolek Banan – to pewna jak 2 x 2 . Druga tura nic już nie zmieni .

Zbyś
Zbyś
17 marca 2016 07:00

Stawiam na Tolka Banana on będzie cool i wtedy ten nasz wóz ruszy z kopyta. Już dziś poznamy nowego wodza.

Tomek
Tomek
16 marca 2016 05:53

Kandydaci prezentują swoje walory i dzięki temu wiemy że nic faktycznie o nich nie wiemy. Co zrobili dla nasze spółki i co chcą zrobić poza tym jacy to będą dobrzy dla załogi a jeden z nich nawet gwarantuje że jak zostanie prezesem to można będzie do niego przyjść o każdej porze dnia i nocy. Daj nam Boże dotrwać do emerytury.

Ola
Ola
15 marca 2016 05:40

Jednego orła już mamy wylądował. Wycofał się honorowo. Postawa budzi podziw i strach jak ta reszta zrobi to samo to co wtedy. Odwaga potaniała lub podpowiedź była słuszna. A comna to Tomuś ?

Renata
Renata
11 marca 2016 20:01

Nieszczęściem jest nie tylko to co się dzieje podczas wyborów na członka zarządu ale to co się dzieje w naszej spółce. Reformatorzy wyczerali genialne pomysły na dalsze sukcesy i wszem i wobec zaczynają opowiadać bery i bojki co by było jak by było i jak dobrze zrestrukturyzowano górnictwo europejskie. Panowie Geniusze my to znamy już od ponad 20 lat my tam byli i nas tam tego uczyli więc weźcie się wreszcie do roboty i nie opwiadajcie nam i innym głupoty. Miejcie na uwadze że tamtego górnictwa już nie ma mimo takich reformatorskich sukcesów a tak przy okazji nie wypada publicznie opowiadać o wymiarze dokonań, który diametralnie różni się od rzeczywistości. To takie nie kul, pase.

Ania
Ania
Reply to  Renata
13 marca 2016 06:23

Renatka masz rację kłamstwo ma zawszw krótkie nogi a oliwa zawsze na wierzch wypływa. Historia ich doceni i w opisie w latach ich władzy napiszą – doprowadzili khw do całkowitej zapaści. Generalna zasada – Górnictwo może być o.k. ale ludzie zajmujący się nim muszą się znać na tym co robią tu nie ma miejsca na przypadkowych ludzi i przypadkowe decyzje.