Nowe Zarządy wybrane.

W dniu wczorajszym wybrane zostały Zarządy w KHW S.A. i Śląsko – Dąbrowskiej Spółce Mieszkaniowej Sp. z o.o. Na stanowisko Prezesa KHW S.A. wybrany został p. Tomasz Cudny, na Wiceprezesa ds Ekonomiki i Finansów – p. Jarosław Jaromin, na Wiceprezesa ds Produkcji – p. Bronisław Gaja. Poprzednio wybrano Wiceprezesa ds. Handlowo – Rynkowych – p. Krzysztofa Miśkę oraz Wiceprezesa ds. Pracy – p. Wisława Piechę. Zarząd IX kadencji rozpocznie działalność z dniem odbycia Walnego Zgromadzenia. Natomiast w Śląsko – Dąbrowskiej Spółce Mieszkaniowej Sp. z o.o. Zgromadzenie Wspólników zatwierdziło na stanowiska nowy zarząd w składzie : Prezes Zarządu – p. Marek Gadowski i Wiceprezes Zarządu – p.Andrzej Groner.

Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Olo
Olo
18 czerwca 2016 08:32

A co tam u mamy ?

Śleper
Śleper
17 czerwca 2016 19:32

Nowe zarządy wybrane zmiany na wesołej i wujku dokonane. Teraz czas wysłać orłów z damrota w las. Czas otworzyć szeoko drzwi żeby futryny nie rozwalili.Brawo ty brawo ja wreszcie przyszła dobra zmiana.

Bolo
Bolo
Reply to  Śleper
21 czerwca 2016 20:57

Myśle że „orły z damrota” tak szybko nie odfruną, już sie zaczynaja ustawiac na kopalniach, na stawkach dolowych (bo przeciez nie mogom zarabiac mniej niz w holdingu) a dzialy od „dokumentacji technicznych” zaczynaj pękac w szwach, „specjalistów” przybywa …… tak że Śleper nie badz takim optymistom…….,

Ślepko
Ślepko
Reply to  Bolo
22 czerwca 2016 04:54

Bolo nic się nie martw tam ich też za chwilę znajdą, norek coraz mnie idzie nowy powiew historii.

Olo
Olo
14 czerwca 2016 19:42

Mam pytanie
Czy ktoś rozliczy poprzedni zarząd KHW?

Tolo
Tolo
Reply to  Olo
15 czerwca 2016 07:15

Chyba najjaśniejszy i do kogo to pytanie.

Kasia
Kasia
10 czerwca 2016 22:46

Nasz nowy zarząd też już pracuje więc zobaczymy co potrafią i co się zmieni na lepsze. Trudne czasy ale jak startowali w konkursie to wiedzieli za co się biorą. Poczekamy zobaczymy, ocenimy.

Bacha
Bacha
8 czerwca 2016 19:32

W Spółce Mieszkaniowej jest już nowy Zarząd a w KHW będzie chyba już w poniedziałek. Zaczynamy nowe rozdania i zobaczymy co się zmieni, bo do zmiany jest ho, ho i jeszcze 100 razy ho.

ryl
ryl
Reply to  Bacha
8 czerwca 2016 20:21

Miejmy nadzieję ze u nos sie tyz zacznie jak w PGG:
„Zarząd Polskiej Grupy Górniczej przyjął regulamin zwolnień grupowych 286 emerytów – poinformował portal górniczy nettg.pl Tomasz Głogowski, rzecznik prasowy spółki.
Decyzja została podjęta w związku z brakiem porozumienia w tej sprawie ze związkami zawodowymi i przekazana do wiadomości strony społecznej. Zwolnienia przeprowadzone zostaną z przyczyn ekonomicznych i dotyczyć będą osób, które nabyły uprawnienia emerytalne przed 1 grudnia 2015 r.