OŚWIADCZENIE ZARZĄDU ZZPP KHW S.A.

Zarząd ZZPP KHW S.A. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy jakie pojawiają się na naszej stronie internetowej, pod informacjami podstawowymi redagowanymi przez administratora. Jednocześnie prosimy czytelników naszej strony oraz autorów tekstów o przestrzeganie zasad etycznego korzystania z mediów publicznych i nie zamieszczanie tekstów obrażających jakiekolwiek osoby lub szkalujących czyjeś dobre imię. Jest to strona internetowa Związku Zawodowego więc prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących naszego Związku. Dziękujemy za zrozumienie. Zarząd ZZPP KHW S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Hajer
Hajer
10 października 2015 10:01

Masz rację blokują treści gdzie się anya mieści. Chyba komuś do drzwi obawa puka więc duka gdzie się schować bo idzie miotła nowa. Strasznie ich boli głowa że klęska gotowa i idzie czas posuchy więc boją się te zuchy co CUW zniszczyli że takimi geniuszami byli.
Pamiętajcie wszyscy los choć nie rychliwy ale sprawiedliwy, jeszcze wam karki wyprostują i odpokutujecie wasze dokonania, pamiętaj anya.

Śleper
Śleper
10 października 2015 04:50

Halo Panowie i Panie dziwne macie zachowanie bo nam wpisy blokujecie i nie wiemy co tam w świecie. Ta praktyka nie pomoże kiedy zimno jest na dworze. Doszły do mnie wieści że bałagan u was taki że się w pale już nie mieści a ci co go zrobili wielką chwałą się okryli. Dziś wysoko noszą głowy bo podmiocik nowy do kolejnej zabawy prawie gotowy. Za takie przygotowanie powinni dostać okrutne lanie bo to co w październiku wymodzili nie można dopiąć do dej chwili. Takie to u was nowości czekam na inne wiadomości. Ten wasz zespół metodyczny wystawcie na licytację może go ktoś kupi.
Żal mi was jaki pan taki kram stara prawda.

hajer
hajer
6 października 2015 19:40

A kiedy zwiazki zabiorą się w końcu za tych „etycznych” z KHW ? temat tabu a tam sa kosmiczne zarobki, ogromne koszty i conajmniej 2/3 niepotrzebnych etatów, czy są czy ich nie ma to kopalnie i tak fedrują. Dlaczego oszczedności szuka sie tylko na kopalniach, co na to związki ?

bzury
bzury
Reply to  hajer
6 października 2015 20:26

Nie do ruszenia, np. pani od etyki w cuwie to kolezanka Oli ze spolki szkoleniowej, fajeczka, ploteczki, kawka a kaska leci 🙂 A etyki w khw jak nie bylo tak nie ma. Jesli komus nie podobaja sie komentarze i czuje sie urazony zawsze moze oddac sprawe do sadu udowadaniajac swoja niewinnosc – ale jakos cisza aahaaha.

Też obrażony
Też obrażony
6 października 2015 16:14

A napiszcie kto się poczuł taki obrażony, kto jest tak etyczny że aż pięty szczypią. Kto doprowadził do tego co się obecnie w CUW dzieje i kto będzie za ten bałagan odpowiadał. Gdzie jest ten ekspert od etyki i czemu jeszcze nie trafił do CUW aby naocznie przekonać się jak łamane są zasady etyki. Czy prawa które mają chronić godność pracownika można tak lekceważyć a pracownik może być tak traktowany. Przypominam że to nie jest prywatna firma i nie jest to czas niewolnictwa. Mamy XXI wiek i jesteśmy w Unii gdzie prawa pracownika w zakresie jego godności osobistej są szcególnie chronione.
Ja też czuję się obrażony tym jak mnie traktuje mój pracodawca w CUW i też rządam aby zaprzestał takich praktyk.

szarak
szarak
6 października 2015 14:56

a czy szary pracownik jest traktowany w sposób etyczny, podobno w holdingu jest ekspert od etyki i obowiazuje kodeks etyczny, ale rzeczywistosc jest zupelnie inna ……. a ekspert zarabia niemało