PODZIĘKOWANIE

Zarząd ZZPP KHW S.A. dziękuje wszystkim pracownikom CUW, którzy zakończyli karierę zawodową w KHW S.A., za wspólny wysiłek i lata pracy. Był to dla nas zaszczyt pracować z Wami oraz poznać Was jako naszych kolegów i przyjaciół. Będziemy Was zawsze ciepło i serdecznie wspominać. Dziękujemy i życzymy Wam samych słonecznych oraz radosnych dni. Zarząd ZZPP KHW S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Dziewczyna z Bytomia
Dziewczyna z Bytomia
3 listopada 2015 16:57

Chopaku za brynicy czuj duch, teraz to nasz związek jest nie tylko w khw ale także w spółkach : mieszkaniowej i nowo-starej szkoleniowej. Zarząd zrobił nam dobrze i za to mu ślicznie dziękujemy. Bez wysiłku i bez zachodu rośniemy w siłę a ludzie nas kochają. Kiepska dla ciebie i innych wiadomość – nie brachu. Naucz się z tym żyć będzie ci lżej, nie zadręczaj się są gorsze sprawy, uwierz.

sympatyk
sympatyk
Reply to  Dziewczyna z Bytomia
3 listopada 2015 17:58

a propo „nowo-starej” spółki czy możecie zamieścić jakieś oficjalne informacje dotyczące CUW – jak się nazywa, kto jest w zarządzie ?

Też sympatyk naszego Związku.
Też sympatyk naszego Związku.
Reply to  sympatyk
4 listopada 2015 06:21

Możemy dla sympatyka tak. Otóż od listopada br. dawny CUW został wchłonięty przez Spółkę Szkoleniową Sp. z o.o. a najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu będzie zmieniał nazwę na Śląskie Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. . Kto jest w zarządzie :
2 osoby z dawnego CUW ( bez byłego pracowniczego ) i chyba 1 lub 2 ze Spółki Szkoleniowej.

Chłopak z Sosnowca
Chłopak z Sosnowca
2 listopada 2015 22:53

Jak pracownicy zakończyli karierę to i związek chyba tez kończy ?

Dziewczyna z Warszawy
Dziewczyna z Warszawy
Reply to  Chłopak z Sosnowca
3 listopada 2015 06:01

Wcześniej się Sosnowiec skończy niż nasz związek.