Prywatyzacja CUW.

Zgodnie z otrzymanym w dniu wczorajszym wnioskiem ( informacja dla Związków Zawodowych ) od 01.11.2015 r. Spółka Szkoleniowa Sp. z o.o. wchłania CUW. Pracownicy CUW w oparciu o art. 23(1) k.p. przechodzą do nowego pracodawcy. Natomiast od dnia 01.10.2015 r. Zespół DMP CUW, przestaje funkcjonować w strukturach KHW S.A. i CUW . Z byłego 21 osobowego Zespołu Zarządzania Majątkiem Pozaprodukcyjnym do Śląsko – Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej Sp. z o.o. przechodzą 4 osoby. W imieniu Zespołu DMP dziękuję naszym koleżankom i kolegom, którzy zostają w CUW oraz tym, którzy poszli na PDO, za prawie 4 lata wspólnej pracy. Byliście i jesteście wielcy, gdyby nie Wy nie byłoby CUW. Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność z Wami pracować.

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gościu
Gościu
4 października 2015 10:11

Tele mele dudki w CUW-ie same smutki. A ta wasza matka zachowuje się jak zerwana z kwiatka. Lata podskakuje, pokoje maluje bo logistykę i szkolenia przejmuje. Już niedługo wszystkiemu na złość życie da jej dobrze w kość, bo jej się to solennie należy jak mówi mój kumpel Jerzy. Obrażając ludzi niech się nie łudzi że poderwie te ostatki co zostały wcale nie dla jej chwał tylko że musiały bo wyjścia nie mały. Zapowiada się więc jazda zdrowa i często będzie ją bolała głowa.

Libra
Libra
Reply to  Gościu
4 października 2015 18:40

Mylisz się jej nic nie zaboli może kiedyś tyłek ale narazić to ta garstka co została będzie oraz i cicho siedzieć. Żal mi tych niektórych mało odważnych.

Niewolnica
Niewolnica
3 października 2015 15:12

Jestem pracownikiem khw i cieszę się że macie swoją stronę bo mogę na niej zamieścić ten komentarz. Nie popierałam związków zawodowych ale patrząc na to co się teraz w naszej firmie dzieje uznałam że tu wyleję moją złość w tym komentarzu. Nie poszłam na PDO bo muszę jeszcze pracować ponad 15 lat, zostałam w CUW i to był mój błąd. Moja kierowniczka przechodzi już samą siebie, bo to co wyprawia nadaje się tylko do pani Jaworowicz. Z naszego zespołu odeszły 4 koleżanki a przyszła 1 co się uczy. Czy w tej firmie są jakieś normy pracy czy to jest prywatne przedsiębiorstwo gdzie pracownik jest nikim i niczym bo przyjdą emerycie i za 300 zł to zrobią. Proszę zgłosić do inspekcji pracy że to co się tu wyprawia to łamanie wszelkich norm a głównie kodeksu pracy. Niech ktoś się tym zainteresuje, proszę.

Dezaprobata
Dezaprobata
Reply to  Niewolnica
4 października 2015 08:57

Sorry teraz za późno na żal. Mleko się rozlało. Był czas aby się zastanowić i zdobyć na trochę odwagi i wesprzeć tych co starali się abyśmy mogli pracować w CUW-ie na dotychczasowych zasadach tzn. by zostać w strukturach KHW SA i w niezmienionym składzie osobowym (bo w naszej firmie „dzieje się” przynajmniej od kwietnia br. jak nie wcześniej). Najłatwiej jest stać z boku i się przyglądać. Może gdyby było nas więcej to by się bardziej z nami liczyli. A jeśli uważasz że sprawa nadaje się do PIP to to zgłoś. Nie czekaj aż to zrobi Ktoś.

haha
haha
Reply to  Niewolnica
4 października 2015 21:31

Śleper
Śleper
1 października 2015 20:00

Znów po CUW-ie lata mama, bo została prawie sama a tu trzeba dawać czadu bo to wszystko nie ma ani ładu ani składu. Ale co tam grupa znana wyprostuje też babana gdy dostanie prykaz pana. Ten zespół morowy zachodzi do głowy jakie będą skutki gdy ludek malutki przewidując skutki ich umiejętności wyleje swe złości w przypływie wściekłości. Ale nie wie mama że już wkrótce będzie sama bo nawet zarząd 6-cio osobowy nie uratuje jej głowy. Idzie nowe a 50-sięcio latki pakują manatki bo nie będą miały nic do gadki. Nie pomoże malowanie z tego cuda nic nie zostanie. Przejęcie logistyki nie poprawi statystyki a i spółka szkoleniowa choć załoga tam morowa do współpracy nie gotowa bo znając swej bytności skutki nie wierzy w łatwe dutki.
Mądre ludki wzięły dutki i plewią ogródki. To są waszej pracy skutki zespole fajniutki.