Przekazanie usług byłego Zespołu DMP CUW do ŚDSM Sp. z o.o.

ZZPP KHW S.A. wystosował pismo do Zarządu KHW S.A. w którym odnosi się do jakości i stopnia przygotowania procesu przejęcia przez ŚDSM Sp. z o.o. usług, realizowanych do dnia 30.09.2015 r. dla kopalń KHW S.A. przez Zespół DMP CUW. Oczekujemy na odpowiedź. Zarząd ZZPP KHW S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
13 listopada 2015 18:07

No i co macie jakąś odpowiedź na wasze wystąpienie czy jak zwykle przeszli nad tym gniotem do porządku dziennego i czekają jak się samo wyprostuje. Wiem od ludzi ze spółki że w umowie jaja są niebotyczne i ci co ją czytają to boki zrywają – ale wstyd, czy ktoś to wogóle czytał i gdzie ta kontrola.

Obserwator
Obserwator
24 października 2015 04:46

Jak sami widzicie reformator miał wyczyścić spółkę zanim ją zlikwidują. Taki teraz fajny kąsek więc będzie łatwo wykazać przerosty zatrudnienia na dole i obciąć wynagrodzenia bo łopata górnika tego nie uniesie. Strasznie słabe i łatwowierne te wasze związki, wykiwał was jak chciał i co najgorsze za waszym przyzwoleniem.

Obserwator
Obserwator
21 października 2015 20:06

Czego oczekujecie, przecież oni wam nic nie wyjaśnią bo sami nie wiedzą o co chodzi. Źeby coś komuś wytłumaczyć trzeba wiedzieć o co pytają. Mieliście zniknąć z KHW i to się im udało a że w spółce mieszkaniowej teraz jest sajgon to ich już psinco obchodzi. Czego się spodziewaliście po tych reformatorach chyba celowo zebrali samych wybitnych bo wiedzieli że jak się zepną to się wypną i będzie jak wszędzie. Zgłoście ich do księgi rekordów G…… mają w panteonie sławy zaszczytne miejsce. Teraz wykonczą pozostałą część CUW i dostaną medal z kartofla.