Regulaminy obowiązujące w ŚCUW Sp. z o.o.

Organizacje związkowe funkcjonujące w ŚCUW Sp. z o.o. przedstawiły Zarządowi Spółki wspólne, negatywne stanowisko w sprawie przedstawionych do konsultacji Regulaminów, obowiązujących w ŚCUW Sp. z o.o. Następna tura rozmów w przedmiotowym zakresie odbędzie się 23.08.2016 r.

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gienia
Gienia
19 sierpnia 2016 17:48

Górniku to najprawdziwsza prawda jedziemy na jednym wózku i mamy na nim jechać nadal. jesteśmy na siebie skazani i możemy paść razem. Ale to także od nas zależy jak będzie dalej z naszymi zakładami. Nas jest za dużo ale was też i to chyba za dużo na to wydobycie i dalsze plany.

GÓRNIK
GÓRNIK
18 sierpnia 2016 22:23

Do Tola – wiem że ŚCUW to teraz Sp z oo, ale to nie zmienia faktu, że na jednym wózku jedziemy, jak KHW nie będzie Wam miało czym zapłacić za usługi to też nie pociągniecie długo w takim składzie ilościowym pracowników wyłącznie ze szkoleń „poza górniczych”, bo nie słyszałem żebyście podjęli usługi księgowe dla jednostek spoza KHW? A co do komentarzy od „Huberta” to nie widze tam żadnych wyzwisk,,,,,,,,, raczej ludzie piszą prawdę ………

Tola
Tola
18 sierpnia 2016 14:30

Górniku i Hubercie – Was interesuje KHW i słusznie, ale Regulaminy dotyczą innego podmiotu, bo od listopada 2015 CUW-u jako zakładu nie ma już
w KHW . Jest to obecnie inny podmiot gospodarczy spółka z o.o. . Tak jak dla Was jest ważny los KHW tak dla nas są ważne te Regulaminy. Dla nas los KHW S.A. też jest ważny bo razem mamy znaleźć się w Polskim Holdingu Węglowym.
Hubert te komentarze znamy bo też śledzimy nettg.pl ale nie utożsamiamy się ze wszystkimi zapisami. Uznajemy krytykę ale rzeczową, wyzwiska nie poprawią ani naszej ani Waszej sytuacji.

GÓRNIK
GÓRNIK
17 sierpnia 2016 20:22

Czy te regulaminy w CUW-ie są tak ważne jak wszystko „leci na pysk” – http://forsal.pl/artykuly/968283,nikt-nie-chce-zainwestowac-w-khw-trzeba-ruszac-z-akcja-ratownicza.html.
Dlaczego nie ionformuje się złogi na kopalniach o stanie faktycznym NO I DLACZEGO NIE ZACZETO JESZCZE WPROWADZAĆ OSZCZĘDNOŚCI W KHW TAM GDZIE POWINNY BYĆ ……………?

hubert
hubert
Reply to  GÓRNIK
18 sierpnia 2016 13:34

Ciekawsze komentarz do artykułu: http://www.nettg.pl/news/137241/gornictwo-zarzad-khw-spotkal-sie-ze-zwiazkowcami.

gość: LoL
Dodano: niedziela, 14 sierpnia 2016
Niech się zajmą najpierw ludźmi co pracują w KHW czyli przechowalnia inwalidów umysłowych co niestety podejmowali błędne decyzje na kopalniach a za kare poszli do Holdingu. Niestety wiem co oznaczają takie rozmowy. Cięcia dla motłochu, pozbawić ich wszystkiego, żeby góra sobie nie musiała odjąć przywilejów i kasy. Dalej niech firmy zewnętrzne biją przodki, przecie Pan prezes jednej i drugiej firmy muszą pływać w kasie co im kopalnia płaci.
gość: szlag
Dodano: poniedziałek, 15 sierpnia 2016
Zwykly ryl z kopalni wie co trzeba zrobić żeby bylo lepiej a wy zarząd udajecie ze cos robicie: 1. Redukcja biurokracji na Damrota 2. Emeryci-nadsztygarzy do zwolnienia( ile lat juz sciemniacie? ) 3. Poprzenosić inspektorów z dzialow nieprodukcyjnych ( nudzą sie i grają na telefonach w biurach) i dyspozytorow (zredukować ich liczbe a reszte przenies na oddzialy wydobywcze lub przygotowawcze
gość: Gosc
Dodano: poniedziałek, 15 sierpnia 2016
Wiecie że jest już zatwierdzone pozbawienie nas 14 w tym roku i w latach następnych, barbórka jest pod dużym znakiem zapytania. A no i szykuje się zmiana układu zbiorowego. A co powiedzą by się wytłumaczyć ? Że to jest mus by znaleźć inwestorów itp..
gość: Tron
Dodano: środa, 17 sierpnia 2016
A ja wam powiem, ze Cudny nic nie zrobi. Inspektorzy od niczego, pisarze, dyspozytorzy zwiazkowcy mają sie dobrze i nic nie zapowiada, ze w najblizszym czasie zobaczyc ich na dole jak pracują. Ja nie wiem czy ten prezes jest tak zarobiony , ze nie moźe sprawdzić tego co się dzieje w jego folwarku.

Gośiówa
Gośiówa
15 sierpnia 2016 12:14

Pracownicy nic nie wiedzą i cicho siedzą. Mamy teraz u siebie dwa związki kochane gąski i te nasze związki walczą o swoje gąski bo lis cwany w ząbek czesany udaje że Regulaminy ma a to jest nie-pra-wda.
Dobrze że mamy u siebie związki bo nie wydutkają nas – jak te gąski.