Spotkanie z Prezesem Zarządu KHW S.A. Zygmuntem ŁUKASZCZYKIEM

W dniu 03.06.2015 r. z inicjatywy Romana Waniek odbyło się spotkanie z Prezesem Zarządu KHW S.A. Panem Zygmuntem Łukaszczykiem. Celem rozmów było omówienie aktualnej sytuacji pracowników CUW oraz przedstawienie możliwości i propozycji podjęcia działań, które mogą zoptymalizować koszty funkcjonowania zakładu.

Prezes Zarządu KHW S.A. przedstawił wizję zmian struktury organizacyjnej Spółki, podtrzymując wariant likwidacji CUW z wykorzystaniem art. 23(1) k.p. – przekazanie pracowników i ich zakresów pracy do Spółek : Mieszkaniowej i Szkoleniowej.

Elementem pozytywnym spotkania jest deklaracja Pana Prezesa, że w połowie miesiąca czerwca Zarząd KHW S.A. przedstawi stronie społecznej propozycję pakietu socjalnego dla pracowników CUW – wzorem pakietu podpisanego dla pracowników ZEC S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
gościu
gościu
28 czerwca 2015 17:14

Przetarg to przetarg, jak ktos chce rozpoznawać rynek to nie oglasza przetargu 🙂 ciekawe kto wygra :).

L.S.
L.S.
23 czerwca 2015 18:46

czy w odniesieniu do ogloszonego przetargu na uslugi informatyczne firmy zewnetrznej : http://www.khw.pl/przetargi/przetargi_lista/p1341.html , pracownicków IT też będzie obejmojmował wariant likwidacji CUW z wykorzystaniem art. 23(1) k.p. ?

R.W.
R.W.
Reply to  L.S.
24 czerwca 2015 05:18

Nie znam dokładnej odpowiedzi na to pytanie, gdyż nikt do tej pory nie wskazał jakie ma zamiary co do Działu IT. Przedstawione i znane nam warianty rozwiązań nie uległy zmianie ale w odniesieniu do ogłoszonego postepowania przetargowego, należy przypuszczać że jest to próba rynkowego rozpoznania wartości usługi realizowanej przez IT.
W chwili obecnej wszystkich pracowników CUW dotyczą plany zmian organizacyjnych, które maja być przeprowadzane w oparciu o art. 23( 1 ) k.p.

Jarosław
Jarosław
21 czerwca 2015 20:34

Czy w związku z ogłoszonym przetargiem na obsługę informatyczną kopalń KHW, pracownikom Informatyki CUW również zostanie zaproponowany pakiet socjalny?

R.W.
R.W.
Reply to  Jarosław
22 czerwca 2015 04:53

Zgodnie z przeprowadzoną rozmową, pakiet ma obejmować wszystkich pracowników CUW a więc informatyków też.