Spotkanie Zarządu KHW S.A. ze stroną społeczną.

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie nowego Zarządu KHW S.A. ze stroną społeczną. Przedstawiono główne kierunki w jakich będzie zmierzała Spółka, ale Prezes Zarządu poprosił o czas na przedstawienie konkretnych decyzji i rozwiązań. Omówiono dokonane w czerwcu zmiany kadrowe, a także nowy model pracy centrali – jako miejsce decyzji strategicznych. Każdy z nowych członków Zarządu zaprezentował zadania, które uznał za priorytetowe dla swoich pionów i które będą, realizowane w najbliższych miesiącach. Dla załogi istotną informacją jest zapewne to, że w terminie będzie wypłacona pozostała część 14-tej pensji. Zarząd MOZ ZZPP KHW S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Edek powierzchnia
Edek powierzchnia
11 lipca 2016 20:07

Czy napiszecie coś o SRK bo ukazał się kwestionariuzs na kopalniach odnośnie zadeklarowania przejścia do SRK – kiedy KHW planuje uruchomić SRK. W kwestionariuszu jest min stwierdzenie że:
wyskośc odprawy jest uzależniona od daty rozwiazania umowy z SRK przez pracownika – najwyższa 77 tys przysługuje kiedy umowa zostanie rozwizana do 3 miesięcy od przekazania zakładu do SRK. Jak to interpretować ? Co jeśli weryfikacja z ZUS-u opóźni się i przekroczy te 3 mieisące ?

Ania
Ania
1 lipca 2016 14:26

Szczegółowe informacje można prześledzić na portalu wnp.pl autorstwa Jerzego Dudały – tytuł, KHW : jest bardzo ciężko, będzie wstrzymanie wydobycia w weekendy.