Wnioski o świadczenia osłonowe w KHW S.A.

Ruszyła procedura uaktualniania liczby pracowników, którzy chcą skorzystać z świadczeń osłonowych, wyszczególnionych w ustawie górniczej. Pełny tekst dostępny na stronie : www.nettg.pl/news/138675/gornictwo-w-khw-ruszyl-nabor-wnioskow-o-swiadzczenia-oslonowe

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tola
Tola
1 listopada 2016 20:20

Stefan wejdź na stronę http://www.khw.pl tam jest list ale w nim nie ma więcej szczegółów niż już wiesz. Tak jeden z wariantów przewiduje konsolidację branży ale czy w takim wydaniu to tylko minister wie.
Związki wiedzą tyle co my i to jest najgorsze.

Stefan
Stefan
31 października 2016 19:01

CZY KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA NA KOPALNIACH PRZECZYTAĆ TEL LIST PREZESA DO ZAŁOGI O KTÓRYM PISZĄ PORTALE WNP I NETTG w artykule:
http://gornictwo.wnp.pl/prezes-khw-do-zalogi-czeka-nas-czas-skomplikowanych-nielatwych-przeksztalcen,284562_1_0_0.html#comments

Poza tym skoro są już opracowane zmiany (nowy schemat, stawki…) to dlaczego wszyscy milczą (czytaj – nie podają szczegółow do wiadomości pracowników) włącznie ze związkami ?. Kiedy poznamy plany sposobu restrukturyzacji ? KHW rozprowdza kolejne ankiety- wnioski do SRK a my dalej nic dokładnie nie wiemy ? Ludzie tylko plotkują na ten temat. W jedym komentarzu pod artykułem ktoś pisze:
„Gość
Napisany Dzisiaj, 14:55
Powstanie POLSKI WEGIEL SA, w którego skład wejdzie: PGG, KHW, WKS Kraj. Konsolidacja branży. ”
CZY TO PRAWDA? Prezes pisze w liście , że na spotkaniach ze ZZ wszystko przekazuje i że załoga jest informowana na bieżąco – PYTAM O CZYM ? O TYM ŻE ZNOWU BĘDZIE NASTĘPNE SPOTKANIE I NA TYM KONIEC.WIĘC PYTAM – JAKIE SĄ WARIANTY TEGO NOWEGO SCHEMATU SPÓŁKI O KTÓRYM PISZE PAN PREZES W SWOIM LIŚCIE ?

Kazik
Kazik
28 października 2016 22:21
Tola
Tola
Reply to  Kazik
29 października 2016 13:23

Czy ciekawy to kwestia przekazanych treści. Większość stwierdzeń znana, argumentów mało ale dla przeciętnego czytelnika który nie za bardzo orientuje się w problemach górnictwa zapewne rewelacjny tekst. Podsumowanie nietrafione jak na nasze warunki, czynnik społeczny w radach już dawno pracuje i rewelacji żadnych nie ma.