Wolna BARBÓRKA.

Szanowne koleżanki i koledzy nie tylko związkowcy. Wszyscy pracownicy byłego CUW KHW S.A. dzień 4 grudnia br. jest dla Was dniem wolnym od pracy. Zgodnie z art. 241 ze znaczkiem 8 Kodeksu pracy w przypadku przejścia zakładu pracy lub jego części na nowego pracodawcę *w okresie jednego roku* do pracowników stosuje się postanowienia układu, którym byli objęci przed przejściem zakładu pracy lub jego części na nowego pracodawcę, chyba że odrębne przepisy stanowią inaczej. A zatem jeżeli od daty przejścia pracowników do nowego pracodawcy ( Ś-DSM Sp. z o.o. i Spółki Szkoleniowej Sp. z o.o. ) nie minął jeszcze rok to pracownicy powinni mieć prawo do dnia wolnego związanego z Dniem Górnika bowiem przysługuje on na mocy postanowień HUZ. Życzymy udanego wypoczynku – należy się Wam. Zarząd MOZ ZZPP KHW S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Hajerek
Hajerek
26 listopada 2015 07:14

Takie wartościowanie zrobili w br. jeszcze w CUW. Co z tego wyszło, Karol odpowiedź znasz, więc przygotuj się na Mikołaja albo Dziadka Mroza. Pisz już list o prezenty. Zadaj lepiej pytanie po co wydaje się kasę, której nie mamy na takie rzeczy.

Karol
Karol
25 listopada 2015 21:30

Mam pytanie – na czym ma polegać „wartościowanie stanowisk” które sie rozpoczeło w KHW , w którym biorą udział min ZZ, czy wiąże sie to ze zmianą stawek ?

Roman
Roman
23 listopada 2015 08:41

Opodatkowanie rekompensaty z tytułu rozwiązania umowy o pracę. Interpretacja indywidualna – sygnatura IPTPB3/4511-218/15-2/MK z dnia 12.11.2015 r. Dyrektora Izby Skarbowej w Łodzi . Może być pomocna dla tych co odeszli na PDO.

Zarząd ZZPP KHW S.A.
Zarząd ZZPP KHW S.A.
19 listopada 2015 19:48

Zarzad związku wystąpił do Zarządu KHW o taką informację i nadal czekamy na odpowiedź. Jak tylko ją otrzymamy, podamy Wam wszystkim do wiadomości.
Pozdrawiamy Zarząd ZZPP KHW S.A.

Ona
Ona
Reply to  Zarząd ZZPP KHW S.A.
19 listopada 2015 21:52

Dziękuje 🙂

Ona
Ona
19 listopada 2015 18:44

A jeżeli można zapytać i prosić o informacje. Czy wiadomo coś odnośnie podatku od zadośćuczynienia w formie PDO? Czy holding dostał już informacje od Izby Skarbowej czy jest to zwolnione z podatku i czy reszta kwoty będzie wypłacana w całości? Bardzo bym prosiła o jakąś pewną odpowiedź, a nie gdybanie. Z góry dziękuje 🙂