Wyniki audytu.

Znamy już wyniki audytu – publicznie podano te odnoszące się do Kompanii – ale z ogólnych informacji o stanie górnictwa wynika iż główne problemy to : a. bardzo duża ilość stanowisk kierowniczych nie związanych z produkcją, b. nieefektywne fronty wydobywcze, c. bardzo duże koszty usług obcych w tym wsparcia i doradcze, d. konieczność zwiększenia nadzoru nad dystrybucją węgla, e. konieczność wyeliminowania konkurencyjności i walki cenowej pomiędzy spółkami. f. konieczność tworzenia kopalń zespolonych. Czekamy na wyniki audytu w KHW S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Zbych
Zbych
1 kwietnia 2016 08:20

Wyniki audytu poznamy mam nadzieję niebawem ( w następnym tygodniu – może dwóch ) i chyba dowiemy się tego co już dawno jest nam znane. Przerost administracji, przerost stanowisk dyrektorskich i kierowniczych, wynagrodzenia nie pasujące do sytuacji ekonomicznej firmy, za dużo dodatkowych przywilejów ( 14-ki, Barbórki, kredki itd. ), za wysokie koszty pozyskiwanych usług, za dużo doradców, ekspertów zewnętrznych na naszym utrzymaniu, nieekonomiczne fronty wydobywcze, nieekonomiczne i nieefektywne wykorzystanie najmowanego parku maszynowego, zbyt długi drogi odstawy urobku dostawy materiałów i zbyt odległe od szybów przodki, zbyt długi czas tracony na dojścia do ścian i przodków, warunki klimatyczne panujące w przodkach nie pozwalające na dotrzymywanie normalnego czasu pracy – mogę tak jeszcze wymieniać z pół strony ale co to zmieni. Wniosek popieram ten przywołany poniżej brak gospodarza.

arek
arek
28 marca 2016 21:54

Czy to znaczy , że to jakaś tajemnica ?! To prosze sie dowiedziec kiedy zostanie podany do publicznej wiadomosci , chyba jako zz macie takie prawo, a KHW ma obowiazek poinformować pracowników o wynikach audytu. tak samo powinien być podany skład osobowy zespołu audytującego. Czy pracownicy muszą zawsze dowiadywaać sie tego co jest istotne z plotek i pokątnie na zasadzie jedna „baba” drugiej „babie” (nie obrażając Pań), po co ta gazeta holdingowa , o samych pierdołach piszą ?

Ania
Ania
24 marca 2016 07:13

Brak wyników audytu dla naszej spółki świadczy o tym że audytorzy są przekonani , że wszystko jest w najlepszym porządku i w następnym roku mamy szansę wyjść na prostą. Należy się tylko cieszyć, że tak nam się udało aż miło pracować w takiej firmie. Holdingowy Gal Anonim ma co zapisać w kronikach. Chwała bohaterom. Tak trzymać.

maja
maja
Reply to  Ania
24 marca 2016 09:53

Co za bzdety piszesz Aniu

Ania
Ania
Reply to  maja
24 marca 2016 20:31

Maja daj na luz, czuj duch idą święta trzymaj fason.

Ted
Ted
22 marca 2016 18:13

Ten informator i tak nie powiedział wszystkiego więc skończmy z tą zabawą. Złe jest to że nie wiadomo czy to związkowiec czy przedsiębiorca.

ryl
ryl
21 marca 2016 21:43

Ale jaja z tym audytem, już się nie mogę doczekać wyników !