Wypłata 14 – tej pensji.

Dyskutowana jest z sygnatariuszami HUZ propozycja przesunięcia terminu i podzielenia na dwie raty wypłaty nagrody rocznej ( 14 – tej pensji ). Problemem nie jest czy wypłacać ale kiedy. Wierzę w kompromis i porozumienie – tak w wywiadzie dla wnp.pl mówi Tadeusz Skotnicki, Wiceprezes Zarządu KHW S.A. ds. Pracy – autor Jerzy Dudała 21.01.2016 r. Polecamy wszystkim zainteresowanym.

avatar
25 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
LibraOlekGośćRychoBolo Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Libra
Gość
Libra

Zarząd żyję pewnie w przekonaniu źe jak już nie pracujemy to nie możemy się zorganizować i tu może być niespodzianka.

maja
Gość
maja

Ja się piszę spotkanie podajcie datę imiejsce

Olek
Gość
Olek

Czy macie jakąś informacje i namiary na gościa który zbiera ludzi którzy odeszli z khw na pdo i nie dostali nagrody rocznej w terminie. Słyszałem że szykują pozew zbiorowy – jestem za i chcę się dołączyć.

Libra
Gość
Libra

No właśnie trzeba się zorganizować khw winno zabezpieczyć środki na wynagrodzenia dla byłych pracowników sprawa jest czysta winniśmy otrzymać całość 14 pensji w terminie inaczej sprawa do sądu i ewentualnie komornik ten zna rachunki khw bardzo dobrze

maja
Gość
maja

Oczywiście że nie damy się oszukać.

Gość
Gość
Gość

Zarząd dziękuje załodze za zrozumienie sytuacji – taki news widnieje na stronie internetowej. Zadam pytanie temu zarządowi, na jakiej podstawie uznano że załoga zrozumiała waszą decyzję o takim a nie innym podziale 14-tej pensji. Mam kontakt z tymi co poszli na PDO i większość z nich stwierdza że jak nie dostaną odsetek od zaległej wypłaty to idą do sądu, są nawet gotowi na pozew zbiorowy.
Są już prawnicy gotowi zająć się sprawą.

Rycho
Gość
Rycho

Ten wasz menager coś zalewa z tą 2-gą ratą nagrody rocznej, bo przecież w miesiącach letnich sprzedaż węgla jest słaba więc kasa może być tylko od inwestora. Tylko czy ten / ci inwestorzy od razu będą chcieli wydawać kasę na długi. Mam nadzieję że związkowcy pamiętają o darmowych akcjach dla pracowników przy prywatyzacji khw i chciaż tego nie spitolą.
Do wtorku jakoś wytrzymamy a potem to już tylko będzie lepiej.