Wypłata 14 – tej pensji.

Dyskutowana jest z sygnatariuszami HUZ propozycja przesunięcia terminu i podzielenia na dwie raty wypłaty nagrody rocznej ( 14 – tej pensji ). Problemem nie jest czy wypłacać ale kiedy. Wierzę w kompromis i porozumienie – tak w wywiadzie dla wnp.pl mówi Tadeusz Skotnicki, Wiceprezes Zarządu KHW S.A. ds. Pracy – autor Jerzy Dudała 21.01.2016 r. Polecamy wszystkim zainteresowanym.

Subscribe
Powiadom o
guest
28 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Libra
Libra
15 lutego 2016 15:08

Zarząd żyję pewnie w przekonaniu źe jak już nie pracujemy to nie możemy się zorganizować i tu może być niespodzianka.

maja
maja
Reply to  Libra
15 lutego 2016 18:59

Ja się piszę spotkanie podajcie datę imiejsce

Olek
Olek
11 lutego 2016 18:09

Czy macie jakąś informacje i namiary na gościa który zbiera ludzi którzy odeszli z khw na pdo i nie dostali nagrody rocznej w terminie. Słyszałem że szykują pozew zbiorowy – jestem za i chcę się dołączyć.

Libra
Libra
Reply to  Olek
15 lutego 2016 15:06

No właśnie trzeba się zorganizować khw winno zabezpieczyć środki na wynagrodzenia dla byłych pracowników sprawa jest czysta winniśmy otrzymać całość 14 pensji w terminie inaczej sprawa do sądu i ewentualnie komornik ten zna rachunki khw bardzo dobrze

maja
maja
9 lutego 2016 22:52

Oczywiście że nie damy się oszukać.

Gość
Gość
9 lutego 2016 20:17

Zarząd dziękuje załodze za zrozumienie sytuacji – taki news widnieje na stronie internetowej. Zadam pytanie temu zarządowi, na jakiej podstawie uznano że załoga zrozumiała waszą decyzję o takim a nie innym podziale 14-tej pensji. Mam kontakt z tymi co poszli na PDO i większość z nich stwierdza że jak nie dostaną odsetek od zaległej wypłaty to idą do sądu, są nawet gotowi na pozew zbiorowy.
Są już prawnicy gotowi zająć się sprawą.

Rycho
Rycho
7 lutego 2016 06:04

Ten wasz menager coś zalewa z tą 2-gą ratą nagrody rocznej, bo przecież w miesiącach letnich sprzedaż węgla jest słaba więc kasa może być tylko od inwestora. Tylko czy ten / ci inwestorzy od razu będą chcieli wydawać kasę na długi. Mam nadzieję że związkowcy pamiętają o darmowych akcjach dla pracowników przy prywatyzacji khw i chciaż tego nie spitolą.
Do wtorku jakoś wytrzymamy a potem to już tylko będzie lepiej.