Wybory w Śląsko-Dąbrowskiej Spółce Mieszkaniowej Sp. z o.o.

Do wczoraj do godziny 10.00 kandydaci na członków Zarządu ( nowej kadencji ) mogli składać wymagane dokumenty . Według nieoficjalnych danych w postępowaniu kwalifikacyjnym na 3 stanowiska : Członka Zarządu – Prezesa Zarządu – Dyrektora Przedsiębiorstwa Spółki w Zarządzie Śląsko-Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Katowicach, w/w dokumentu złożyło 17 kandydatów. Już wczoraj Rada Nadzorcza Spółki rozpoczęła weryfikację tych dokumentów.

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
22 maja 2016 11:17

Prawda i jak szeptają dobrze poinformowani to chyba wszyscy będą nowi i do ciężkiej pracy gotowi. A więc idzie nowe. Czas pokaże jak będzie. Pracować i tak trza ale obaczymy jak nasza nowa władza.

Kasia
Kasia
26 kwietnia 2016 18:07

Czy to prawda że w czwartek kandydaci mają egzamin pisemny z wiedzy o życiu człowieka w erze kamienia łupanego a w piątek test z zasad funkcjonowania korporacji węgla i stali, bo tak na mieście gadali ?
Mam pytania i oddam w dobre ręce – darmo.

Regina
Regina
24 kwietnia 2016 07:22

Czy rada nadzorcza tej waszej spółki będzie weryfikować kompetencje kandydatów do zarządu pod kątem umiejętności i znajomości zadań jakie realizuje wasz podmiot. Czy oprócz obecnego zarząd i osoby z kierownictwa pozostali mają jakiekolwiek doświadczenie w zarządzaniu taką spółką czy chcą się dopiero tego uczyć ?

Darek
Darek
23 kwietnia 2016 06:19

Olek te związki są nieme i choć wiedzą to i tak nie powiedzą. Mam przesłuch że startuje nasz zarząd i jedna osoba z kierownictwa a reszta to napływowa.

olek
olek
22 kwietnia 2016 21:20

No właśnie kiedy sie dowiemy kto startuje, czy zz coś mogą więcej podac do publicznej wiadomosci ?