KHW S.A. a nowa jednoosobowa spółka.

*Cały materiał dostępny na stronie portalu : nettg.pl 22.10.2015 r. * *Poniżej najistotniejszy dla nas fragment.* ” *W dniu wczorajszym Rada Ministrów wyraziła zgodę na przeniesienie 100 ( stu ) % akcji KHW S.A. do nowej jednoosobowej spółki skarbu państwa ( jssp ). W bardzo krótkim czasie KHW S.A. ma pozyskać branżowego inwestora strategicznego – tak ogłosił w czwartek w Katowicach w obecności premier Ewy Kopacz pełnomocnik rządu ds. restrukturyzacji górnictwa Wojciech Kowalczyk.* *Chociaż nie podano nazwy spółki energetycznej, która połączy się z KHW S.A. , portal górniczy nettg.pl nieoficjalnie potwierdził, że chodzi o poznańską Eneę, która od kilku tygodni rozmawia z zarządem katowickiej spółki górniczej i wnikliwie bada jej kondycję finansową „.*

avatar
16 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
PokornaciekawskiCuw rylKobieta walczącaciekawy ryl Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
ciekawski
Gość
ciekawski

Czy w związku z przekształceniem/powstaniem nowego tworu zamiast CUW zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektorki (niech nam miłościwie panuje?)???

Pokorna
Gość
Pokorna

Niech jej gwiazdka pomyślności nigdy już nie świeci dla świętego spokoju nas, naszych wnuków i dzieci.

ciekawy ryl
Gość
ciekawy ryl

To w końcu CUW przekształca się w spółkę z o o od 1. listopada czy nie ? bo jakaś cisza teraz ? Czy ktoś cos konkretnego wie ? bo w KHW są jakieś spotkania z ZZ a my nic nie wiemy.

Cuw ryl
Gość
Cuw ryl

Ciekawy ryl a co ty masz bracie z tym wspólnego. Związki grają swoje a karawana cuw idzie dalej i od 1 listopada cuw staje się spółką khw. Nic się nie przejmuj zdążą przed zmianą władzy dokumenty podpisują w sobotę. Związki nas sprzedały a nasz związek jest za słaby aby wywalczyć więcej niż się dało.

Zniesmaczona
Gość
Zniesmaczona

Draństwo do potęgi n-tej panoszy się w cuw-ie. Wysłali ludzi na PDO, prosili część żeby ich wsparli jeszcze przez miesiąc aby zrobć szlus, to w nagrodę zabrali im premie i rzucają gdzie jest dziura do załatania. Nie jest ważne czy ten ktoś ma wiedzę i jakiekolwiek doświadczenie w tym co ma robić, liczy się sztuka. Czy jest jakaś kontrola nad tą prywatą, kto firmuje ten totalny bajzel. Zarządzie khw otrząśnij się choć teraz.

Libra
Gość
Libra

Tak szczególnie w jednym dziale znalazła się mistrzyni w uzasadnianiu powodu odebrania połowy premii. Równo poleciała takie miała duże potrzeby a powód a to jest stare powiedzenie-jak chcesz psa kopnąć to kij się znajdzie.Ale wszystkiego najlepszego! Co dajesz to i otrzymujesz, poczekamy otrzyma i ona podziękowanie, przyjdźcie czas .

Kobieta walcząca
Gość
Kobieta walcząca

Libra podaj jaki to dział sprawdzimy podstawę zabrania premi i zwerfikujemy tę jedną jedyną może paniusi trzeba zabrać całą premię za świetne wyniki w lizusostwie. Czas kończyć z tym rozpasaniem i fełdalizmem.

Hajerek/energetyk
Gość
Hajerek/energetyk

No to macie w banie mądrale idzie czas zapłaty za waszą butę i pychę. Róbcie szybki rachunek waszych genialnych dokonań, przychodzi okres rozliczeń i mam nadzieję że odpowiednio was docenią i ocenią. Znajomości i plecy chyba też poszły się kochać i wiecie co głosi fama.

khwnaplusieczynaminusie
Gość
khwnaplusieczynaminusie

http://www.nettg.pl/news/131883/tv-silesia-zadaj-pytanie-prezesowi-kompanii-weglowej
Telewizja Silesia zaprasza wszystkich zainteresowanych sytuacją w górnictwie do obejrzenia najbliższego odcinka „Kopalni tematów”. Dziennikarz TVS Adam Sierak będzie rozmawiać z prezesem Kompanii Węglowej Krzysztofem Sędzikowskim.

Pytania do prezesa górniczej spółki można kierować na adres mailowy: , na Facebooku TVS lub na profilu TVS na Twitterze.

Restrukturyzacja spółki, udział Towarzystwa Finansowego Silesia w kierowaniu Kompanią – to tylko wybrane zagadnienia, które już w piątek, 23 października o 17:20, zostaną poruszone na antenie TVS.