PDO – edycja 4

Związki Zawodowe działające w KHW S.A. podpisały Porozumienie w sprawie uruchomienia PDO – edycja 4 w Spółce oraz parafowały Regulamin. Została wprowadzona korekta do Regulaminu, która pozwala objąć Programem także wszystkich tych pracowników, którzy pracują obecnie w KHW S.A. ale poprzednio zatrudnieni byli w innych spółkach zależnych. Dodatkowo wniosek będą opiniować dyrektorzy jednostek organizacyjnych a zatwierdzać Pracodawca ( Zarząd KHW S.A. ). Nie została uwzględniona propozycja pracowników aby wszyscy, którzy złożą wnioski mogli automatycznie skorzystać z dobrodziejstw Programu. Mamy nadzieję, że obietnica Pana Prezesa Zygmunta Łukaszczyka złożona publicznie podczas spotkania z załogą CUW – że każdy kto chce odejść z KHW S.A. będzie mógł skorzystać z Programu, jest nadal aktualna. W przedmiotowej sprawie Zarząd KHW S.A. ma podjąć decyzję w czwartek 27.08.2015 r. Zarząd ZZPP KHW S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
27 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wierząca
Wierząca
4 września 2015 19:12

Zaczynają się zabawy z pracownikami którzy chcą przejść na PDO. Nic się nie martwcie prawo jest po naszej stronie, pracodawca nie ma prawa odmówić pracownikowi skorzystania z uprawnień które mu sam przyznał i zmusić go do przejścia do innego pracodawcy. Są jeszcze sądy w tym kraju i prawnicy którzy chcą nas bronić. Ciekawy czas nam nastał teraz dyrekcja i wierne służebnice namawiają ludzi do zostania lub proponują przejścia na wolne stanowiska a jeszcze kilkanaście dni temu było tylko jedno wyjście dzika prywatyzacja. Jednak wiara czyni cuda. Fajnie jest w mieszkaniówce bo tam z 21 osób zostają 3 lub 4 więc nie będzie już ulgowej sprzedaży mieszkań dla pracowników – kto nie kupił już nie kupi – ani innych działań na nieruchomościach. No chyba żeby geniusze z nadzoru się spreżyły i to wszystko obrobilły bo przecież zostaną im tylko 3 mizerne spółeczki to dla takich mózgów to pestka.
Patrząc na sytuację w górnictwie to jest wesoło, Jastrzębska ma prawie nowy zarząd więc pierwsze ruchy już są czekamy może wiatr historii zawita także do nas i wymiecie to zło piekielne – módlmy się dziewczyny, wiara czyni cuda, to jest pewne.

gościuwa
gościuwa
3 września 2015 20:15

http://biznes.pl/gielda/wiadomosci/prairie-mining-zadebiutuje-na-gpw-w-piatek-4-wrzesnia/wnvjs0

„Z górnictwem węgla kamiennego robi się w Polsce coraz ciekawiej. Rząd polski wskazuje na nieopłacalność wydobycia i wygasza kopalnie . Tymczasem Niemcy już budują pod Orzeszem w woj. Śląskiem nową kopalnię, a Australijczycy wkrótce zaczną budować kopalnię na lubelszczyźnie. Najwyraźniej nasi rządzący rozmijają się z prawdą, albo gwarantują inwestorom zagranicznym preferencyjne ( czytaj : korzystniejsze niż dla polskich podmiotów) warunki prowadzenia tej działalności w Polsce …..Tej intrygującej zagadki jakoś nikt nie chce rozwikłać”

….”Wszystkim się opłaca bo nie mają tak wielkich przerostów zatrudnienia jak w polskich kopalniach, Nie muszą otrzymywać tabunu dyrektorów, prezesów rad nadzorczych.”

Ela
Ela
3 września 2015 16:09

Panie prezesie żądamy przeniesienia na Kopalnie wszystkie jesteśmy fachowcami!!!!!!

Pani
Pani
3 września 2015 15:00

ja też jestem panią która się zna na wszystkim i żądam od pana prezesa przeniesienia do kopalni staszic może wszystkie przejdziemy do kopalń z powrotem i tak będzie najlepiej bo im bliżej października tym sobie wszystkie załatwią przejście na kopalnię