PDO – edycja 4

Związki Zawodowe działające w KHW S.A. podpisały Porozumienie w sprawie uruchomienia PDO – edycja 4 w Spółce oraz parafowały Regulamin. Została wprowadzona korekta do Regulaminu, która pozwala objąć Programem także wszystkich tych pracowników, którzy pracują obecnie w KHW S.A. ale poprzednio zatrudnieni byli w innych spółkach zależnych. Dodatkowo wniosek będą opiniować dyrektorzy jednostek organizacyjnych a zatwierdzać Pracodawca ( Zarząd KHW S.A. ). Nie została uwzględniona propozycja pracowników aby wszyscy, którzy złożą wnioski mogli automatycznie skorzystać z dobrodziejstw Programu. Mamy nadzieję, że obietnica Pana Prezesa Zygmunta Łukaszczyka złożona publicznie podczas spotkania z załogą CUW – że każdy kto chce odejść z KHW S.A. będzie mógł skorzystać z Programu, jest nadal aktualna. W przedmiotowej sprawie Zarząd KHW S.A. ma podjąć decyzję w czwartek 27.08.2015 r. Zarząd ZZPP KHW S.A.

avatar
23 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Budowl.WierzącagościuwaEla Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Wierząca
Gość
Wierząca

Zaczynają się zabawy z pracownikami którzy chcą przejść na PDO. Nic się nie martwcie prawo jest po naszej stronie, pracodawca nie ma prawa odmówić pracownikowi skorzystania z uprawnień które mu sam przyznał i zmusić go do przejścia do innego pracodawcy. Są jeszcze sądy w tym kraju i prawnicy którzy chcą nas bronić. Ciekawy czas nam nastał teraz dyrekcja i wierne służebnice namawiają ludzi do zostania lub proponują przejścia na wolne stanowiska a jeszcze kilkanaście dni temu było tylko jedno wyjście dzika prywatyzacja. Jednak wiara czyni cuda. Fajnie jest w mieszkaniówce bo tam z 21 osób zostają 3 lub 4 więc nie będzie już ulgowej sprzedaży mieszkań dla pracowników – kto nie kupił już nie kupi – ani innych działań na nieruchomościach. No chyba żeby geniusze z nadzoru się spreżyły i to wszystko obrobilły bo przecież zostaną im tylko 3 mizerne spółeczki to dla takich mózgów to pestka.
Patrząc na sytuację w górnictwie to jest wesoło, Jastrzębska ma prawie nowy zarząd więc pierwsze ruchy już są czekamy może wiatr historii zawita także do nas i wymiecie to zło piekielne – módlmy się dziewczyny, wiara czyni cuda, to jest pewne.

gościuwa
Gość
gościuwa

http://biznes.pl/gielda/wiadomosci/prairie-mining-zadebiutuje-na-gpw-w-piatek-4-wrzesnia/wnvjs0

„Z górnictwem węgla kamiennego robi się w Polsce coraz ciekawiej. Rząd polski wskazuje na nieopłacalność wydobycia i wygasza kopalnie . Tymczasem Niemcy już budują pod Orzeszem w woj. Śląskiem nową kopalnię, a Australijczycy wkrótce zaczną budować kopalnię na lubelszczyźnie. Najwyraźniej nasi rządzący rozmijają się z prawdą, albo gwarantują inwestorom zagranicznym preferencyjne ( czytaj : korzystniejsze niż dla polskich podmiotów) warunki prowadzenia tej działalności w Polsce …..Tej intrygującej zagadki jakoś nikt nie chce rozwikłać”

….”Wszystkim się opłaca bo nie mają tak wielkich przerostów zatrudnienia jak w polskich kopalniach, Nie muszą otrzymywać tabunu dyrektorów, prezesów rad nadzorczych.”

Ela
Gość
Ela

Panie prezesie żądamy przeniesienia na Kopalnie wszystkie jesteśmy fachowcami!!!!!!

Pani
Gość
Pani

ja też jestem panią która się zna na wszystkim i żądam od pana prezesa przeniesienia do kopalni staszic może wszystkie przejdziemy do kopalń z powrotem i tak będzie najlepiej bo im bliżej października tym sobie wszystkie załatwią przejście na kopalnię